İZMİR EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralama, ekonomik açıdan araç satın almaya kıyasla daha çok tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Her geçen gün artan sigorta, kasko ve ÖTV fiyatları kişilerin araç satın almasını zorlaştırmaktadır. Bu masrafların dışında araçların bakım onarım giderleri de vardır ki bu sebeplerden dolayı araç satın olmak oldukça masraflı hale gelir. Papıllon Havalimanı Rent a Car dan araç kiralayarak bu masraflara katlanmak zorunda kalmazsınız. Araçlarımızın bakım ve onarımları zamanında yapılarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Araçların bakımının ve sigortalarının   zamanında  yapılmış olması müşterinin her hangi bir sorunla karşılaşmasını önlemektedir.

Güvenilirlik ilkesi ile uzun yıllardır faaliyet gösteren İzmir Havalimanı Rent a Car sizlere keyifli bir yolculuk için olanak sağlar. Profesyonel ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Papıllon Havalimanı Rent a Car olarak müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek kiralama hizmetlerimizi veriyoruz. Kiralama yapan müşterilerimize kiralama esnasında kendi adlarına kontrat düzenlenir. Kiralama süresi en az 24 saat olmakla beraber 1 saat müşteri opsiyonu bulunmaktadır. 1 saatten 3 saate kadar olan gecikmelerde günlük kira bedelinin 1/3 ü kadar ücret alınır. 3 saati aşması durumunda ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir. 1 günlük kiralamada km sınırınız 300 km dir. Fakat aylık ve yıllık kiralamalarda özel fiyatlar geçerli olduğu için km sınırı da özel olarak hesaplanır.

Papıllon Havalimanı Rent a Car olarak bulabileceğiniz en lüks ve en güzel arabaları sizlere kiralıyoruz. Firma olarak sizlere her konuda kolaylık sağlamaktayız. Örneğin iptal talebinizi aracınızı alış saatinizden 24 saat öncesine kadar tarafımıza bildirmeniz halinde kiralama için ödediğiniz toplam tutar kredi kartınıza iade edilecektir. Planlanan araç alış saatinizde tarafımıza bildirimde bulunmaksızın aracı almaktan vazgeçmeniz ve iptal talebinizi alış saatinize 24 saatten az bir süre kala bildirmeniz halinde bir günlük  ücret kesintisi sonrası geriye kalan tutar kredi kartınıza iade edilecektir. Müşterilerimize böyle kolaylıklar sağladığımız Papıllon Adnan Menderes Havalimanı Rent a Car firmamıza 7/24 ulaşabilir bütçenize göre aracınızı kiralayıp gününüzü keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.