ADNAN MENDERES HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

Modern yaşam biçimi, her din ve milletten insanın bir arada yaşadığı hoşgörülü ortamı ve Ege Körfezi kıyısındaki coğrafi konumuyla Türkiye’nin Batı’ya açılan penceresi olan İzmir, hayatın tadını çıkarmayı bilenlerin yaşadığı, büyük şehirlerin karmaşasına tezat, huzurun vücut bulduğu bir şehirdir.  İzmir, keşfedip görülmesi gereken sayısız güzellikler barındırıyor. Bunlardan biri olan İzmir Konak Meydanı İzmirin Konak ilçesinde yer alan, şehrin İzmir Cumhuriyet Meydanı ve Gündoğdu Meydanı’yla birlikte en önemli meydanlarından biridir. İzmir saat kulesi, İzmir kuş cenneti de görülmesi gereken yerlerden birkaç tanesidir. İzmir’i gezmenin en kolay yolu araç kiralamadır. Araç kiralama için İzmir Havalimanı Papillon Rent a Car  firmamıza ulaşabilirsiniz. Araç kiralayarak İzmir’in sayısız güzelliklerini dilediğiniz gibi gezebilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Papillon Rent a Car güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklıdır. İster gün içinde ister gece dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilirsiniz. Papıllon İzmir Havalimanı Rent a Car araç kalitesi ve kondisyonu en iyi olan firmalardan biridir. Araçlarımızı günübirlik, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Aylık ya da yıllık araç kiralama günübirlik kiralamaya göre çok daha avantajlıdır. Papıllon İzmir Araç Kiralama olarak müşterilerimize bütçelerine en uygun aracı belirlemekteyiz. Kiraladığınız aracın grubuna göre ekonomik grup araçlar için en az 300 TL, orta grup araçlar için 500 TL, üst grup araçlar için 1500 TL tutarında bir ön provizyon bloke edilebilir. Araçlarımızın bakım ve onarımları, kaskosu, trafik sigortaları düzenli olarak yapılmakta olup eksiksiz bir şekilde hizmetinize sunmaktayız.

Müşterilerimize karşı sorumluluklarının bilincinde olan firmamız çok daha iyi olabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Profesyonel hizmet kalitemiz dürüst bir hizmet anlayışında olmamız müşterilerimiz için vazgeçilmez olma noktasına getirmektedir. Kiraladığınız araç teslim edilen yakıt seviyesinde geri alınmaktadır. Alış yakıt seviyesi ile teslim yakıt seviyesi arasındaki yakıt farkı müşterilerimizden talep edilecektir. Bir diğer hususta kiraladığınız aracı il sınırları dışında kullanabilmeniz. Drop ücreti karşılığında bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizimle internet sitemizdeki sayfamızdan veya 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Kalitemizin ve hizmetimizin farkını fark edeceksiniz.