İZMİR ADNAN MENDERES RENT A CAR

İzmir Havalimanı Rent a Car, yıllardır özgüvenle çalışan kadrosuyla diğer araç kiralama firmalarına kıyasla önde gelen firmalar arasındadır. Güler yüzlü personelleriyle dikkat çeken Papillon Oto Kiralama  müşteri memnuniyeti için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Rakiplerinin gıpta ile baktığı Papıllon Havalimanı Rent a Car firması piyasaya göre uygun fiyat garantisi vermektedir. Keyfine ve rahatına düşkün olan kişilere yönelik hizmetlerimiz sizlere alışılmışın dışında bir kiralama keyfi gezmek için Papillon Havalimanı Rent a Car firmamızı tercih edebilirsiniz.

Papillon Adnan Menderes Havalimanı Rent a Cardan araç kiralama yapabilmeniz için ehliyet ve yaş koşulları vardır. Ekonomik sınıf araçlar için en az 2 yıllık geçerli ehliyet ve 22 yaşını doldurmuş olmak, Orta sınıf araçlar en az 3 yıllık geçerli ehliyet ve 24 yaşını doldurmuş olmak, Üst ve lüks sınıf araçlar için ise en az 5 yıllık geçerli ehliyet ve 28 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Bir diğer hususta aracı kiralayanın dışında bir kişinin kullanabilmesi için, geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılması ek sürücü imzasının sözleşmede yer alması ve günlük ek sürücü ücretlerinin ödenmesi gerekir. Bu kurala uyulmadığı takdirde alınan sigortalar geçersiz sayılır ve kiracı ile kullanan kişiler tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Ayrıca trafik cezaları da kiralayana aittir.

Papillon Havalimanı Rent a Cardan araç kiralamadan önce sözleşmeyi ve firmanın şartlarını okumanızda fayda vardır. Aracın kazalı veya arızalı olup olmadığına dikkat etmeniz sizin açınızdan önemlidir. Aksi takdirde aracın arızalı veya kazalı olması durumunda üzerinize kalacağını bilmeniz gerekir. Hizmet alanında sınır taşımayan işlemleri ve her zaman destek veren profesyonel çalışma ekibimizle hizmetimizi geliştirmekteyiz. Bu hizmetimizden faydalanmak ve araç probleminizi en garanti şekilde çözüme kavuşturmak için Papillon Adnan Menderes Havalimanı Papillon Rent a Car firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Sizlerin konforlu ve sorunsuz araç kiralaması yapmanız bizim açımızdan oldukça önemlidir. Web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bize ulaşarak kendinize en uygun aracı seçebilir ve gününüzü en iyi şekilde geçirebilirsiniz.