İZMİR HAVALİMANI OTO KİRALAMA

 

Yaz yaklaştıkça ilk akla gelen tüm yılın yorgunluğunu atabileceğimiz bir tatil. Yoğun iş temposundan sıkılan ve dinlenmek isteyen bireyler sakin ve eğlenceli bir tatil geçirmek istemektedir. Ülkemiz doğal güzellikleri ve tarihi yerler açısından zenginliğiyle bizimle birlikte ülkemizi ziyaret eden turistler tarafından da tercih ediliyor. İzmir, doğal güzellikleriyle merak uyandıran bir ilimizdir. Turistik bakımdan oldukça zengin olan İzmir tatil yapmak için birçok insan tarafından tercih edilir. Ancak kişiler kendi araçlarıyla seyahat etmek istemeyebilir ya da araç sahibi olmayanlar gittikleri tatil yörelerinde ulaşım sıkıntısı yaşamak istemeyebilirler. İzmir Havalimanından araç kiralayarak bu tür sorunlar ortadan kaldırabilir.

Biz İzmir Araç Kiralama olarak müşterilerimize en uygun hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz güvenle bizi tercih edebilirler. Araçlarımızın tüm bakımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm önlemlere rağmen herhangi bir sebeple aracınız arızalanırsa, şirket size hemen yeni bir araç temin eder. Bu sayede tüm yolculuğunuz süresince aracın bozulma riskini düşünmeden, huzurla yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Sadece tatillerde değil, günlük hayatınızdaki ihtiyaçlarınız için de araç kiralamak size birçok avantaj sunar.  Kendi aracınızın kapasitesinin yetmediği durumlarda, iş seyahatlerinde, yıl dönümü, düğün gibi özel zamanlarda da araç kiralayarak gününüzü en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Özel günlerinizde İzmir Oto Kiralamayı tercih ederek gününüzü riske atmamış olursunuz. Türkiye genelinde faaliyet gösteren kurumsal şubelerinde, kolay ve uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunan Papıllon Rent a Car arzu ettiğiniz her noktaya araç teslimatı yapar. Kalite ve konforu en uygun fiyatlarla ayağınıza getirir.

Zaman tasarrufu da İzmir araç kiralamanın avantajları arasında yer alır. Alım satım işlemlerine yönelik herhangi bir evrak işlemine zaman ayırmanıza gerek kalmayacağı gibi vergi, sigorta, bakım gibi operasyonel işler ile de uğraşmazsınız. Bu sayede sadece işinize odaklanabilir, yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Araba satın aldığınızda, araç muayenesi, araç bandrolü, Motorlu taşıtlar vergisi, KDV bedeli, yıllık bakım masrafı, Kasko, zorunlu trafik sigortası gibi ekstra maliyetler ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Ancak İzmir Havalimanı araç kiralama hizmetimizden yararlandığınız da bu gibi şeylerle uğraşmak zorunda kalmayıp herhangi bir maliyet de ödemezsiniz.