İZMİR HAVALİMANI RENT A CAR

Egenin İncisi, insanlık tarihinin 8500 yılına tanıklık eden İzmir, görülmesi gereken tarihi yerleriyle keşfedilmeyi bekliyor. Bünyesinde birçok farklı kültür, dil ve din barındıran şehir, tarih boyunca en önemli buluşma noktalarından biridir. Zengin tarihi, doğal güzellikleri ve büyük kültür mirasıyla gözde turizm kenti olan İzmir’de gezilecek tarihi yerler oldukça fazladır. İzmir denince ilk akla gelen yerlerden biri olan Alaçatı son yıllarda Ege Bölgesinde bulunan en gözde tatil yeri ve turizm merkezidir. Özellikle yaz tatili için ideal bir turizm merkezi olan Alaçatı’yı doyasıya gezmek için Papıllon İzmir Havalimanından araç kiralayabilir ve gününüzü en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

Müşterilerin verilen hizmetten memnun kalmasını sağlamak için profosyenel ekip kadromuz sürekli olarak çalışma içerisindedir. Papıllon İzmir Havalimanı Rent a Car müşterilere keyifli , güvenli ve huzur dolu yolculuklar sunmayı hedefler. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizde sizlerin memnun ve rahat olması bizim en önemli amaçlarımızdan biridir. Kiralama işlemini yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de firmanın güvenilir olup olmadığıdır. Papıllon İzmir Rent a Car firmasına rahatlıkla güvenebilirsiniz. Araçlarımızın bakım ve onarımları düzenli olarak yapılmakta olup, her daim hazır olarak siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Gelirinize göre dilediğiniz aracı kiralayabilir ya da ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sektörü yakından takip ederek uygulamış olduğumuz hizmet diğer firmalardan farkımızı ortaya koymaktadır.

İzmir Havalimanı Rent a Car size günün her saatinde hizmet vermektedir. Kiralayacak olduğunuz herhangi bir aracın minimum kiralama süresinin 24 saat olduğunu bilmeniz gerekir. Diğer önemli hususlardan biride yaş sınırıdır. Papıllon Havalimanı Rent a Car dan ekonomik bir araç kiralamayı düşünüyorsanız 23 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Orta ve üst sınıf bir aracı kiralamak için ise 25 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Eğer daha lüks bir araç kiralamak istiyorsanız 28 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Bu şartları sağlıyorsanız kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz. Araç kiraladıktan sonra dikkat etmeniz gereken noktalardan en önemlisi trafik kurallarına uyulmasıdır. Trafik kurallarına uyduğunuz takdirde bir sorun yaşamazsınız ve keyifli bir şekilde gününüzün tadını çıkarırsınız.