Kış aylarında havanın soğuk geçmesi, araç dünyasını olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Pratik araç kullanım imkanı sunan Papillon Rent a Car / İzmir Araç Kiralama hizmeti, kış aylarında araç kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, konusunda güncel çözüm seçeneği sunmaktadır.

Güvenilir Şirketlerle Çalışın ve Doğru Tercih Yapın

Bu sektörde güven vermeyen firmalar, araç kiralama işleminde hüsrana neden olmaktadır. Güvenilir olmayan firmalar, senet imzalatma gibi konularda problem meydana getirmektedir. Aracı kiralayan kişi bu kategoride ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır.

Papillon Rent a Car kiralama işleminde dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekildedir:

  • Aracın lastik bakımı, motor bakımı ve diğer bakımları incelenmelidir. Arızalı veya kullanım esnasında problem meydana gelecek araçları kiralamayın.
  • Kış aylarında gerekli olan zincir ve takoz araçta bulunmalıdır. Aracın ısıtma sisteminin çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Ayrıca aracın antifrizini kontrol etmeyi unutmayın.
  • Kışlık lastikler, kış aylarında araç kullanımında önemlidir. Özellikle karlı havalarda kışlık lastik hayati önem taşımaktadır.
  • Kalabalık bir aileyseniz, aile tipi geniş araçları tercih etmelisiniz. Aileniz için küçük araç kiralamanız, kullanım problemi meydana getirecektir.
  • Ayrıca aracın özelliklerini dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Otomatik veya düz vitesli araç konusunda doğru tercih yapmalısınız.

Sözleşmeyi İmzalamadan Önce Okuyunuz

Trafik kazası ve benzeri durumlarda kasko en önemli konulardan biridir. Kaskosu olmayan araçlarla yolculuk yapmak büyük risktir. Ayrıca genel veya kısmi kasko gibi durumlar da dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir. İzmir Oto Kiralama sözleşme metni incelenmelidir. İmza atıldıktan sonra bu maddelerde sorumlu olacaksınız. Kira bedeli, aracı kullanacak kişilerin isimleri ve diğer bütün bilgiler tek tek incelenmelidir.

Online Rezervasyon Yaptırılmalıdır

Yolculukla ilgili bütün işlemleri aylar öncesinden yaptırmanız, hem fiyat açısından hem de sorunsuz yolculuk açısından önemlidir. Bu kategoride uygun fiyat seçeneğine sahip firmaların tercih edilmesi gerekir. Havalimanından araç kiralamak çok daha konforludur.

Kiralama işleminin başarılı olmasında dikkat edilecek en önemli hususlardan biri aracın kontrol edilmesidir. Arızalı aracı teslim almanız sizin için sorun meydana getirecektir. Bu nedenle araç kontrolünde dikkatli olunmalıdır.


Şimdi Yorum Bırakın!

Papillon Rent A Car olarak sizlerin yorumlarını itinayla okuyor ve değerlendiriyoruz. Sizlerden gelen her türlü geri bildirimi şirket bünyesinde uyguluyoruz. Sizlerde bizlere destek olun. Ekstra indirimlerden faydalanın! Bizleri google üzerinden puanlayın ve yorumlayın. Sizden sonraki müşteriler için bir referans bırakın.

Yorum Bırakın


Bizleri sosyal medya hesabımız Twitter’dan takip edebilir, güncel kampanyalarımızı ilk siz öğrenebilirsiniz.

Twitter Adresimiz : PapillonRentCar

Anasayfa : https://www.papillonrentacar.com/

Araç Listemiz : Araç Listesi

İletişim : İletişim

Güncel Kampanya ve Haberler : Blog

 

İletişim Bilgileri ;