Türkiye‘de, Ege Bölgesi incisi olarak güzel İzmir şehirinde yer almaktadır. Adnan Menderes Havalimanı(ADB), İzmir iline uluslararası hizmet vermektedir. Yıl da yaklaşık Adnan Menderes Havalimanı yolcu sayısı 8,5 milyon kişi yapmaktadır. Türkiye’nin en büyük havalimanı arasında dördüncü sırada yer almaktadır.

 

Şehir merkezinin 14KM güneyinde, Gaziemir ve Menderes ilçeleri içerisi sınırların yer almaktadır. Adnan Menderes Havalimanı, 1950-1960 yılları arasında T.C. Başbakanı olan merhum Adnan Menderes ismini almıştır. Havalimanı içerisinde paralel iki pist bulunmaktadır. Pistlerin uzunluğu 3.240M, genişliği 45M olmaktadır.

 

Adnan Menderes Havalimanı – Araç Kiralama Firma Bilgileri?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içerisindeki İzmir Oto Kiralama ve İzmir Rent a Car firmaları arasında Papillon Rent a Car şirketi sektörde Filo ve Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır.

 

İzmir şehri güzelliklerini Araç Kiralama ve Rent a Car hizmetini güvenilir ve keyifli araç segmentleri ile müşterilerine sağlamaktadır.

 

Avis, Budget, Enterprise ve Garenta gibi kurumsal şirketler içerisinde kendisine yer bularak Papilon Rent a Car sektörün öncüsü konumunda yerini alarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

Papillon Rent a Car şirketi 1993 yılından itibaren siz değerli müşterilerine, geniş araç filosu ile en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinmektedir.

Adnan Menderes Havalimanı, uçağınızdan indiğiniz gibi en hızlı ve en kolay şekilde dürüst çalışma ilkeleri ile ulaşım sağlayacağınız yere zaman kaybını minimuma inmesini sağlamaktadır. Kurumsal yapısı ve iş ahlakını benimsemiş güler yüzlü personelleri ile birlikte son model İzmir Araç Kiralama faaliyetinde bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini 7 gün 24 saat kesintisiz sağlayarak Papillon Rent a Car şirketi çeşitli segment Filo Araçları ile hizmet vermektedir. İzmir Rent a Car firmaları içerisinde yer almaktaki Papillon Rent a Car günlük, haftalık ve aylık İzmir Araç Kiralama için https://www.papillonrentacar.com/rezervasyon-yap/ web sayfasına girerek kolayca ön rezervasyon da bulunabilirsiniz.

Papillon Rent a Car araç marka modellerine göz atmak için https://www.papillonrentacar.com tıklayabilirsiniz. Papillon Rent a Car, siz değerli müşterilerine verdiği güvenilir ulaşım sorununu ortadan kaldırmak için kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti ile lider şirketler arasında yerini almaktadır. Yolunda emin ve sağlam adımlar ile ilerlemektedir. Seyahat amacınız ne olursa olsun risk almayınız. Papillon Rent a Car şirketi rahat ve konforlu Araç Kiralama seçenekleri ile keyifli sürüş garantisi sağlamaktadır.

 

‘Aracınızı seçin ve size sadece seyahatinizin keyfini sürmek kalsın.’

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu – İzmir / Türkiye

İletişim Bilgileri ;

 

  • 0 232 274 59 27
  • 0 543 477 97 08
  • info@papillonrentacar.com

 

İlginizi Çekecek Benzer İçerikler ;


Teos Antik Kenti – Tarihi Kültür (https://www.ecootokiralama.com/haber-teos-antik-kenti–tarihi-kultur-104.html )

 

Küpkaya Kanyonu Tarihi Kültür – Ordu / Ulubey (https://www.ecootokiralama.com/haber-kupkaya-kanyonu-tarihi-kultur–ordu–ulubey-103.html )

 

Vazelon Manastırı Gizemli Gezilecek Yer – Trabzon / Maçka (https://www.ecootokiralama.com/haber-vazelon-manastiri-gizemli-gezilecek-yer–trabzon–macka-102.html )

 

Metropolis Antik Kent | Kültür Portalı (İzmir) ( https://www.ecootokiralama.com/haber-metropolis-antik-kent–kultur-portali-Izmir-101.html )